TR EN
 

ANNELER BİLİR

Çocukların beslenmesinde meyvelerin önemi artık sadece anneler tarafından değil, günümüzde çocuklarının gelişimiyle yakından ilgilenmeye başlayan babalar tarafından da oldukça iyi takip edilen bir konudur.

Her geçen gün çoğalan fast-food yemek alışkanlığı, çizgi film aralarında yoğun bir şekilde reklamlarına maruz kalınan paketli hazır ürünler, televizyon, bilgisayar, tablet arasında gidip gelerek hareket etmekten uzaklaşmak gibi nedenler sonucu obezite riski artan sevgili çocuklarımızın sağlığının uzun vadede bozulmaması için artık aksiyona geçmek zamanıdır.

Büyüme çağındaki çocuklarımızın yeterli miktarda kalsiyum, protein, mineral, vitamin, omega 3 ve sağlıklı yağlara ihtiyacı bulunmaktadır. Carmen Life ve Berry Life markalı ürünlerimizde çocuklarımızın büyümelerine ve sağlıklı kalabilmelerine destek olabilecek çok fazla besin maddesi bulunmaktadır.

Farklı vitamin ve mineral içerikleriyle çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayabilmek için, her gün bir ürünümüzü çocuklarınıza denetmenizi öneririz.

Çocuklarınızın çok seveceğini düşündüğümüz meyve
önerilerimiz için lütfen tıklayınız.