TR EN
 

HAKKIMIZDA

Karmen Tarım, uzun yıllar boyunca sektörde çalışmış tecrübeli, istekli ve enerjik kadrosu ile dünyanın her bölgesinden gurme meyve ve sebzeleri temin ederek tüketicilere ulaştırmayı misyon edinmiş başarılı ve dinamik bir firmadır. Aynı zamanda Türkiye`de üretilen bazı ürünlerin yurtdışına ihracatını yaparak, Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

En yüksek kalite standartlarını karşılamak için, ürünlerin üretim noktasından başlayarak müşterilerimize ulaştırılmasına kadar geçen süreci iş ortaklarımız ile yürüttüğümüz başarılı çalışmalar sonucu büyük bir titizlik ile takip etmekteyiz.

Büyüme planlarımızı her yıl gerçekleştirerek, nihai tüketicilerimizin ürünlerimize en uygun fiyattan, kaliteli, lezzetli ve besleyici şekilde sahip olabilmesi misyonu ile sektördeki rekabete de önemli katkılar sağlamaktayız. Bu doğrultuda yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle pazar lideri olmak vizyonu ile yolumuza hızla devam etmekteyiz.

Yaptığı işe gönülden inanan ve tutkulu ekibimiz başarımızın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Carmen Life ve Berry Life markalı ürünlerimizin gerek Türkiye gerekse dünya çapında nihai müşterilerimiz tarafından keyifle tüketilebilmesi için kalite odaklı yenilikçi anlayışımız aralıksız devam edecektir.