TR EN
 

ANNELERE ÖNERİLERİMİZ

Özellikle yaban mersini, ahududu, böğürtlen, mango, ananas, papaya ve kivi gibi çocuklarımızın bayılacakları tropikal ve egzotik meyvelerimiz, klasik meyvelere alışmış çocuklarımızın farklı lezzetleri deneyimlemesini sağlayarak, ürünlerimizi keyifle tüketmelerini ve hatta sizden daha çok talep etmelerini sağlayacaktır. Sizler de denediğinizde bunu fark edeceksiniz.

Lezzetli ve antioksidan deposu olan yaban mersini ve ahududu paketinin bir iki dakika içerisinde nasıl bitirildiğini hayretler içinde izleyeceksiniz. Birkaç çocuk varsa kavga çıkmaması için birkaç paket almanızı tavsiye ederiz çünkü paketin tamamını kendileri bitirmeye çalışacaklar ve arkadaşlarına ya da size bir şey kalmayacaktır.

Bebeğiniz varsa avokado özellikle katı mamalara geçtiğiniz dönem çok yardımcı olacak ve bebeğinizin faydalı yağları bünyesine yavaş yavaş katmasını sağlayacaktır.

Çocuğu için her zaman en iyisini bilen annelerimize Carmen Life ve Berry Life markalı ürünlerimizi denemelerini ve çocuklarına denetmelerini şiddetle tavsiye ederiz. Vazgeçilmeziniz olup alışkanlık haline gelecektir.