TR EN
 

SAĞLIKLI BESLENME

7`den 70`e artık hepimizin çok iyi bildiği ve doktorların ve diyetisyenlerin çeşitli kanallardan sıkça tavsiye ettiği gibi, daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için vitamin, mineral, antioksidan ve lif yönünden zengin meyve ve sebzeleri günlük beslenme programımıza önerilen miktarlarda dahil etmemiz gerekiyor.

Bu kapsamda portföyümüzde bulunan her ürünün sağlığımız için çok önemli farklı vitamin ve mineral içeriklerine sahip olması nedeniyle, gerek çocuklarımız gerekse kendimiz tarafından tüketilmesinin zindeliğimiz üzerinde olumlu katkıları olacaktır. Özellikle çocuklarımıza meyve ve sebze yeme alışkanlığını küçük yaşlardan itibaren kazandırmak için ekstra çaba harcamalı, hamilelik ve emzirme döneminde de günlük diyetimizin önemli bir parçası olarak meyve ve sebze tüketimine gereken özeni göstermeliyiz.

Karmen Tarım Ürünleri olarak portföyümüzdeki ürünlerimizin gerek kendimizin gerekse çocuklarımızın sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, yaptığımız işe ve sattığımızın ürünlerimize olan bağlılığımızı artırmaktadır. Zarar yerine fayda sağlayan ürünlerin satıldığı bir sektörde çalışıyor olmak bizler için gurur vericidir.

Ürünlerimiz ile yapabileceğiniz yemek alternatifleri için lütfen